איך אפשר לתאר במילים את הקסם שנכס לחיי לפני קצת יותר משנה?הגעתי סקפיטית ״שונאת שנוגעים בי״ ועם פוביה ממחטים.מצב נפשי ופיזי ממש לא פשוט וכבר בטיפול הראשון הרגשתי את השינוי... מאז אני לא יכולה להפסיק! ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעשות שינויי אמיתי בחייו ולהסיר מחסומים פיזים ונפשיים. תודה לך ליאנה על מי שאת בשבילי..אין כמוך בעולם כולו
רעות.ס.
אני בטיפול אצל ליאנה כמעט שנתיים רצופות. אין פעם שאני לא יוצאת אדם אדם חדש אחרי הטיפול שלה. היא מרגיעה, מעבירה כאב ובעצם אישיותה הנעימה והפיקחות שלה - הצליחה להעביר אותי מכשולים רבים שניקרו בחיי. אני שמחה שהכרתי אותה כבן אדם מקסים וכמטפלת מעולה בו זמנית.
אביבה ע.
שלחתי את בעלי לליאנה אחרי שסבל מכאבים באזור הגב והכתפיים כתוצאה מתאונת דרכים שעבר. הוא חזר מהטיפול אצלה - בעננים! סיפר שליאנה עוד לפני הטיפול תשאלה אותו בצורה מקיפה לגבי האזורים בהם חש כאב, אורח חייו, פעילות ספורטיבית וכד', כל זאת על מנת לקבל תמונה מלאה רגע לפני שהיא ניגשת לטפל בו. המילה הראשונה שאמר עליה (ישר אחרי "אין דברים כאלההה!") שהיא פשוט מקצועית! לא רק שהיא יודעת איפה כל שריר ושריר בגוף, היא יודעת אילו נק' בגוף משפיעות על אותם אזורים, ויודעת לגעת בדיוק בעצמה הנכונה. חוץ מזה. הקליניקה שלה ממש נעימה ומרגיעה ומאפשרת להתנתק משגרת היום יום ולהירגע. שווה ומומלץ להגיע אל ליאנה לטיפול.
אלה ג.